kilka słów
o nas

img-4

Platformę internetową SerwisDomu.pl tworzy grupa młodych ludzi z pasją którzy znają się na specyfice rynku usług dla domu oraz ogrodu.

 

Swoje działania poprzedziliśmy szczegółową analizą rynku, specyfiki oraz panujących trendów w Polsce co zaowocowało przedsięwzięciem innowacyjnym i zrywającym z niechlubnymi tradycjami branży budowy, remontów oraz utrzymania domu i ogrodu.

 

Nie stanęliśmy w miejscu – stale się rozwijamy ponieważ postanowiliśmy sobie jeden cel – bycie liderem w kategorii jakości oraz innowacyjności usług dla domu.

 

Współpracują z nami tylko firmy które przejdą nasz proces szczegółowej weryfikacji która obejmuje:

 

- fachowe  i terminowe  wykonanie usług

- w swojej branży wnoszą nową jakość oraz kreatywność

- są innowacyjne

 

oraz przede wszystkim UCZCIWE.

Dzięki nam oszczędzisz swój cenny czas na poszukiwaniu firmy która wykona dla Ciebie zlecenie.

Zleć rezerwację
usługi i ciesz się efektami

Z NAMI MASZ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ!

 

Sprawdź
co nas wyróżnia

 

Profesjonalizm

Dbamy o to, aby nasze usługi były jak najbardziej profesjonalne. Regularnie prowadzimy kontrole naszych partnerów i dbamy o każdy – nawet najdrobniejszy szczegół, aby jak najlepiej zrealizować dla Państwa zlecenie.

 

Zaufanie

Bardzo ważne jest dla nas zaufanie klienta, bo to właśnie ono jest podstawą wzajemnych relacji. Klient, który nam ufa inwestuje swój czas, a także dzieli się pożądaną opinią o naszych usługach.

W przypadku naszych partnerów, jesteśmy przekonani, że ludzie pracują najefektywniej właśnie w atmosferze wzajemnego zaufania.

 

Szacunek i etyka

Do swoich klientów, jak i współpracowników odnosimy się z dużym szacunkiem, doskonale znamy i zawsze stosujemy platynową regułę „traktuj innych tak, jak oni by chcieli być traktowani”. Poszanowanie godności naszych klientów, jak i współpracowników towarzyszy nam od samego początku i z pewnością zawsze będzie jedną ze złotych wartości w naszej firmie.

 

Otwartość

Działamy w sposób transparentny wobec naszych klientów, jak i również współpracowników. Jesteśmy zawsze otwarci na każdą krytykę oraz propozycję zmian.

 

Odwaga

Nie boimy się obierać trudnej drogi i stawać przed niełatwymi decyzjami. Mamy odwagę, by stawiać sobie ambitne cele o do nich dążyć. Nie boimy się kwestionować utartych schematów i starych rozwiązań, gdyż nie boimy się żadnych zmian prowadzących ku lepszemu. Mamy też odwagę przyznawać się do błędów, błędy to cenne doświadczenia na których można się uczyć !

 

Kreatywność

Sukces to nie tylko świetna organizacja, odważne działanie czy szerokie horyzonty. Sukces to nowe, świeże i twórcze spojrzenie na branże i stare rozwiązania. Nasz zespół cechują osoby kreatywne, które nie starają się iść wytyczonym przez kogoś torem lecz, jeżeli to możliwe, szukają nowych dróg.

 

Pasja

Praca to przygoda, tak samo jak codzienne wyzwania z nią związane. Nie ukrywamy, że to co robimy jest naszą pasją, w przeciwnym razie nasze zaangażowanie w wykonywane obowiązki nie przerodziło by się w sukces w tak niewielkim czasie. Działamy z werwą i dajemy z siebie wszystko, bo chcieć to móc.

 

Praca zespołowa

Pracujemy wspólnie, w zgranym zespole. Wymieniamy się doświadczeniami, dzielimy spostrzeżeniami, komunikujemy się w jasny i prosty sposób. Współpracują z nami właściwi ludzie, połączenie ich umiejętności, pomysłów i punktów widzenia jest jednym z głównych elementów naszego powodzenia.